STOWARZYSZENIE PROMOCJI

Bezpieczeństwa pracy

ZAPROSZENIE NA NADZWYCZAJNE WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA PROMOCJI BEZPIECZEŃSTWA PRACY z siedzibą w TARNOBRZEGU

Zarząd Stowarzyszenia Promocji Bezpieczeństwa Pracy z siedzibą w Tarnobrzegu, zaprasza na Nadzwyczajne Zebranie Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się w dniu 11 czerwca 2023 roku w Dworze Dwikozy Hotel Restauracja, ul. Spółdzielcza 12, 27-620 Dwikozy, z następującym porządkiem obrad:

 

  1. Otwarcie Nadzwyczajnego Zebrania Członków Stowarzyszenia
  2. Wybór Przewodniczącego Zebrania i ustalenie kworum.
  3. Wybór Delegatów na Zebrania Członków Stowarzyszenia.
  4. Zamknięcie obrad.

 

Początek obrad godzina 13.00.

W związku ze znaczną liczebnością członków Stowarzyszenia, dla zapewnienia miejsca dla wszystkich uczestników Zebrania konieczna jest rezerwacja odpowiedniej sali (lub sal) i jej przygotowanie.

Zarząd PROSI O POTWIERDZENIE OBECNOŚCI ewentualnie INFORMACJĘ O BRAKU MOŻLIWOŚCI PRZYBYCIA na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 7 czerwca 2023 roku.

Brak informacji będzie uznany za jednoznaczny z brakiem obecności, jednak uczestnictwo w Zebraniu będzie możliwe dla wszystkich Członków, mimo trudności logistycznych.

Prosimy o zabranie dokumentu tożsamości. W przypadku braku możliwości stawiennictwa osobistego każdy Członek może ustanowić pełnomocnika do reprezentowania go na Zebraniu – w takim przypadku konieczne jest przedłożenie pisemnego pełnomocnictwa w oryginale.

Z poważaniem

Zarząd Stowarzyszenia Promocji Bezpieczeństwa Pracy